Vloženo: 24.01.2017 Autor: Zuzana Burešová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Nabídka vzdělávacích programů pro SŠ a VOŠ na tvorbu projektů z výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování

Vzorová nabídka vzdělávacích programů pro SŠ  na tvorbu projektů z výzvy "Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování". V případě zájmu o některý z nabízených programů nás kontaktujte na emailu: dvpp@sssbrno.cz.
Nabídka vzdělávacích programů bude průběžně aktualizována. Pokud byste měli zájem o program, který v seznamu nenajdete, obraťte se na nás a my se jej pokusíme zakreditovat a připravit.