Vloženo: 25.04.2012 Autor: Antonín Moravec / Antonín Moravec

Geek Wanted - prázdninový trainee program pro studenty

Máš zájem o letní brigádu a chceš se naučit něco nového? Pak hledáme tebe! Přijď si vyzkoušet, jak se dělá profesionální software!

V rámci této placené praxe dostaneš možnost spolu se svými kolegy/spolužáky vyvinout software, který bude součástí Kentico CMS a budou ho používat zákazníci po celém světě! Na konci prázdnin navíc dostanou ti nejlepší nabídku pokračovat v práci při studiu nebo po dokončení školy.

Co tě čeká?

• vyzkoušíš si, jaké to je opravdu pracovat v oboru
  • získáš zkušenosti z reálného vývoje ve skutečné firmě
  • naučíš se pracovat v týmu
  • seznámíš se s Kentico CMS

Co potřebuješ?

• základní znalost ASP.NET
  • středně pokročilou znalost angličtiny
  • čas pracovat alespoň 120 hodin za měsíc v letních měsících (konec června až září)

Kde budeš pracovat?

Brno, Úzka 8 – přímo vedle Vaňkovky

Kdo jsme?

Společnost Kentico software s.r.o. (www.kentico.com) dodává kompletní publikační systém Kentico CMS for ASP.NET, jenž pomáhá zákazníkům v 87 zemích jednoduše vytvářet profesionální webové stránky, on-line obchody, komunitní portály a intranety. Od založení společnosti v roce 2004 rychle roste počet klientů využívajících tento produkt až k dnešním více než 2 500 zákazníkům. Společnost Kentico software s.r.o. je Microsoft Gold Certified Partner a je také členem partnerského programu Microsoft Visual Studio Industry Partner. V roce 2011 byla společnost Kentico software s.r.o. oceněna společností Deloitte v soutěži FAST 50 jako jedna z nejrychleji rostoucích technologických firem v ČR.

Máš zájem? Pošli nám svůj životopis v češtině včetně kontaktů (e-mail, telefon) do 15.5.2012 na trainee@kentico.com.