Vloženo: 08.09.2015 Autor: Zuzana Burešová / Zuzana Burešová

Seminář v oblasti polytechnické gramotnosti v rámci šablony č. 2 výzvy č. 57 OP VK

Otevírá se zde možnost čerpat finance na DVPP v rámci výzvy 57, šablony č. 2 Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků ZŠ  z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Seminář proběhne na Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace, Holzova 1, 628 00 Brno, v následujících termínech: 5. 10. 2015, 12. 10. 2015, vždy v čase 14:00 - 17:00 hodin.

Výrobek: Krmítko se zásobníkem

Obsah semináře

1. Seznámení s materiály, které se budou při výrobě používat
  2. Metodický postup při výrobě krmítka se zásobníkem – pracovní list s nákresem výrobku a popisem postupu práce

Cíle semináře

Znalosti a dovednosti účastníků získané na vzdělávacím kurzu bude moci učitel využít ve výuce na ZŠ.

Dalším cílem je seznámit účastníky  s možnostmi přípravy materiálu. Vyrobit si během semináře krmítko, a tím si přiblížit možné záludnosti, se kterými se můžou setkat při výrobě krmítka u dětí.