Základní škola a mateřská škola logopedická má dlouholetou tradici nejen jako škola, ale i jako významné metodické a poradenské centrum, které ve své specializaci přesahuje daleko hranice Jihomoravského kraje. Speciálně pedagogické centrum při škole má největší poradenský systém v České republice a odborně i metodicky řídí výchovu a vzdělávání dětí a žáků s narušenou komunikační schopností.
kraj: Jihomoravský
okres: Brno-město
obec: Brno
ulice: Veslařská 339/234
psč: 63700
zřizovatel: Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy ČR
číslo organizace:
ič: 62157787
dič:
izo: 600025110

Doplňující informace o organizaci zatím nebyly publikovány

• Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234 hledá do Speciálně pedagogického centra v Brně pracovnici/pracovníka na pozici psycholog/psycholožka. Požadujeme: • odpovídající kvalifikační předpoklady – magisterské vzdělání v programu Psychologie; • řidičský průkaz skupiny B; • praxe v oboru výhodou. Nabízíme: • kreativní a pestrou práci s cílovou skupinou dětí a žáků s narušenou komunikační schopností (v souladu s činnostmi uvedenými v Příloze č. 2 Vyhlášky č 72/2005, v platném znění); • spolupracující a přátelské prostředí; • možnost dalšího vzdělávání a získávání nových zkušeností; • plný pracovní úvazek, aktuálně na dobu určitou; • 12. či 13. platovou třídu dle dosažených zkušeností a kvalifikace; • nástup od 26. srpna/2. září.
  • Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234 hledá do Speciálně pedagogického centra na detašované pracoviště ve Vyškově pracovnici/pracovníka na pozici speciální pedagog/školský logoped. Požadujeme: • odpovídající kvalifikační předpoklady – magisterské vzdělání v programu Speciální pedagogika/Logopedie se státní závěrečnou zkouškou z logopedie a surdopedie; • otevřený, komunikativní a týmový přístup; • znalost anglického jazyka na úrovni B2; • řidičský průkaz skupiny B; • praxe v oboru výhodou. Nabízíme: • kreativní a pestrou práci s cílovou skupinou dětí a žáků s narušenou komunikační schopností (v souladu s činnostmi uvedenými v Příloze č. 2 Vyhlášky č 72/2005, v platném znění); • spolupracující a přátelské prostředí; • podporu dalšího vzdělávání v oblasti školské logopedie; • plný pracovní úvazek, aktuálně na dobu určitou; • 12. nebo 13. platovou třídu dle dosažené kvalifikace; • nástup od 26. srpna/2. září.
  • Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234 hledá pracovníka/pracovnici na pozici uklízeč/ka. Požadujeme: zkušenosti s prací uklízeče/uklízečky; milý, týmový přístup a samostatnost. Nabízíme: příjemné prostředí; odpolední pracovní směnu; pracovní poměr na zkrácený pracovní úvazek; 2. platovou třídu; nástup 6. 5. 2024. V případě zájmu kontaktujte paní Janu Tomsovou +420 517 543 100 Jana.Tomsova@zslogo.cz