Vloženo: 15.04.2014 Autor: Ivana Suchánková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

24.4. 2014 od 8.00 – 12.00 proběhne v kavárně Tři Ocásci (Gorkého 37, Brno) workshop pro pedagogy na téma specifika žáků cizinců a jejich integrace do českého vzdělávacího systému.

Přednášky se zúčastní lektoři z Ukrajiny a Vietnamu, multikulturní pedagog, vedoucí Jihomoravského regionálního centra na podporu integrace cizinců, Veronika Kollárová a ředitelka ZŠ Staňkova, Jana Hlaváčková.
Workshop bude mít formu pracovní snídaně a pro účastníky je  zdarma.
Kontaktní osoba: Eva Kaličinská, eva.kalicinska@opu.cz, tel: 543 210 443Workshop na téma specifika žáků cizinců a jejich integrace do českého vzdělávacího systému a české společnosti povedou lektoři z Organizace pro pomoc uprchlíkům z Vietnamu a Ukrajiny.