Vloženo: 26.10.2018 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Modul InspIS ŠVP slouží školám ke vkládání a editaci školních vzdělávacích programů. Pro velký zájem opakujeme seminář, který je zaměřen na praktické seznámení s možností modulu a s přínosy vložení ŠVP pro školu. Vkládání a úpravy ŠVP budou prováděny na počítačích. Účastníci mohou vkládat aktuální verzi ŠVP, pokud si ji přinesou na flashdisku. Není to sice podmínkou, ale doporučujeme mít i přihlašovací údaje Vaší organizace do systému. Obsahové zaměření bude tentokrát specifikováno pro střední a základní školy.

Využití INSPIS ŠVP SŠ a ZŠ

Vkládání a úpravy ŠVP budou prováděny na počítačích. Účastníci mohou vkládat aktuální verzi ŠVP, pokud si ji přinesou na flashdisku. Nezapomeňte proto přihlašovací údaje Vaší organizace do InspIS. Ale není to podmínkou.

Obsahové zaměření bude specifikováno tentokrát hlavně pro střední a základní školy.

Číslo akce:

AK02026

Stav kurzu:

veřejné

Název pro certifikát:

Využití INSPIS ŠVP (SŠ a ZŠ)

Kategorie:

• Školský management a ekonomika

Lektoři:

• Mgr. Tomáš Pavlas

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Určeno:

Seminář je určen koordinátorům ŠVP nebo vedoucím pracovníkům škol, kteří mají úpravy ŠVP na starost, případně všem učitelům, kteří budou ŠVP upravovat.

Místo konání:

SSŠ Hybešova 15, Brno