Vloženo: 09.09.2016 Autor: Zuzana Burešová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Akce je určena učitelům angličtiny II. st. ZŠ a SŠ

Vzdělávací akce je zaměřena na rozvoj metodických a jazykových kompetencí učitelů angličtiny. Důvodem pro organizování tohoto semináře je zjištění, že i když se v posledních letech na českých školách zvyšuje vybavenost ICT technologiemi, učitelé nejsou dostatečně připraveni na jejich využívání efektivním způsobem.

Seminář se proto soustředí na prohloubení znalostí a dovedností učitelů v oblasti výuky cizích jazyků s pomocí moderních technologií a využívání digitálních zdrojů v anglickém jazyce. Učitelé získají praktické rady, jak využít zdroje a aplikace, které jsou k dispozici a jak mohou být začleněny do přípravy lekcí ve skutečné výuce. Také si vše prakticky vyzkoušejí.

Seminář je akreditován u MŠMT v rámci DVPP, č. j. MSMT-38581/2014-1-961.