Vloženo: 18.09.2013 Autor: old Michal Slezák / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno a Stadtschulrat Wien Vás srdečně zvou na úvodní konferenci projektu EdTRANS. Konference je určena pedagogickým pracovníkům SŠ v JMK, SŠ ve Vídni a pedagogické odborné veřejnosti obou regionů.

Konference je organizována v rámci projektu EdTRANS (transition from school to work – přechod ze školy do práce), který je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj, státním rozpočtem ČR a rozpočtem JMK.

KDE:    Středisko služeb školám a Zařízení pro DVPP Brno, Hybešova 15, Brno

KDY:    24. 9. 2013, od 10.00 do 15.00 hodin

•   9.30 – 10.00                         prezence
  • 10.00 – 10.15                         zahájení konference, úvodní slovo