Vloženo: 08.02.2021 Autor: Michal Slezák / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

zasílám nabídku volných míst na webináři Střediska služeb školám.

- AK03757 - Jak na projekty a projektové vyučování? - 10. 2. 2021, 9 - 15,30h, lektor Mgr. Jiří Hruška, kurzovné 1.300,- Kč - Prostřednictvím metod a forem aktivního učení vás toto téma provede pojmy: projekty, projektové vyučování, integrovaná tematická výuka. Společně si odpovíme zejména na otázku PROČ vůbec s projekty začínat a JAK takový projekt připravit a realizovat. Naučíme se vlastními slovy definovat pojem „projekt“, rozebrat rozdíl mezi projektovým vyučováním a integrovanou tematickou výukou, analyzovat alespoň 3 příklady projektů, pojmenovat, co by měl učitel umět a znát, aby připravil a realizoval úspěšný projekt, analyzovat své vzdělávací potřeby směrem k projektům, nastavit vlastní kritéria pro hodnocení projektů na škole. Vhodné pro pedagogické pracovníky základních a středních škol.

přihlášení možné ZDE: https://www.sssbrno.cz/akce