Vloženo: 06.10.2017 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Seminář do „šablon“ pro ZŠ - Inkluze Seminář nabízí vysvětlení k nové vyhlášce, o možnostech vzdělávání žáků se SVP, podpůrná opatření a jejich aplikaci v praxi. Zabývá se praktickými zkušenostmi speciálního pedagoga a výchovného poradce s prací s dětmi se SVP a jejich rodiči, diagnostikou a rediagnostikou těchto dětí a úpravou RVP ZV. Vysvětluje roli asistenta pedagoga a osobního asistenta ve vzdělávacím procesu. Účastníci se seznámí prakticky s tvorbou IVP a uplatněním podpůrných opatření.

Číslo akce:

AK01549

Stav kurzu:

veřejné

Název pro certifikát:

Společné vzdělávání

Kategorie:

• Školský management a ekonomika

Lektoři:

• Mgr. Marie Krejčí

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace