Vloženo: 13.02.2015 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Hospitace v praxi ředitele školy, Portfolio v praxi mateřských škol a jeho možnosti při diagnostické činnosti, FKSP od A do Z, Práce s diferencovanou třídou, Systém sebehodnocení a hodnocení ve škole a jeho základní pilíře, Efektivní komunikace aneb jak se domluvit, Řízení mateřské školy.

V příloze najdete bližší informace k jednotlivých seminářům, data i místo konání, přihlášku.

Nebo je pohodlnější přihlásit se prostřednictvím www.ssshodonin.cz, sekce Vzdělávací akce-přihláška.

Zde je seznam všech připravovaných akcí, které pořádáme a které průběžně doplňujeme. Po kliknutí na název se Vám rozbalí bližší informace. Zde je možné se i přihlašovat on-line a hned se přesvědčit, že Vaše přihláška přišla a jste zařazena (kliknutím na řádek s počtem přihlášených účastníků). Vyhnete se tak případu, že je už seminář obsazen.