Vloženo: 19.03.2015 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Jste ředitelka a chcete se ujistit, že děláte všechno dobře? Potřebujete další inspiraci? Chcete jít do konkurzu a potřebujete se na něj připravit? Pak přijďte na seminář.

akreditace č. j.: MSMT 16831/2012-353

Řízení mateřské školy

Cílem semináře je uvést stávající nebo budoucí ředitelky MŠ do problematiky řízení MŠ, motivovat je k dalšímu sebevzdělávání a vzbudit zájem o tuto problematiku.

Obsahem semináře je:

1. Organizace práce s rozložením pravomocí v oblasti organizační, ekonomické, právní a pedagogické.
2. Obecný vhled do problematiky řízení.

3. Systém řízení MŠ (management) - plánování, organizování, vedení lidí, personální a mzdová politika, hodnocení.

4. Řízení změny.

Číslo akce:           55759

Lektor:                PhDr. Zora Syslová, Ph. D.

Termín:               31. 3. 2015 (úterý)

Čas:                     8.00 - 15.00 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:                 660,- Kč

Cena pro ostatní:                                                                   800,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 31. 3. 2015.

Přihlašujte se nejpozději do 24. 2. 2015 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce nebo použijte přihlášku na konci přílohy.