Vloženo: 12.12.2014 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Bližší informace a přihlášku najdete v příloze.Nebo je pohodlnější přihlásit se prostřednictvím www.ssshodonin.cz, sekce Vzdělávací akce-přihláška. Zde je seznam všech připravovaných akcí, které pořádáme a které průběžně doplňujeme. Po kliknutí na název se Vám rozbalí bližší informace. Zde je možné se i přihlašovat on-line a hned se přesvědčit, že Vaše přihláška přišla a jste zařazena (kliknutím na řádek s počtem přihlášených účastníků).

akreditace č. j.: MSMT 16831/2012-353

Autoevaluace MŠ jako prostředek jejího zkvalitňování

Účastníci se seznámí s možnými nástroji evaluace, s možnostmi hodnocení podmínek a výsledků vzdělávání, vyzkoušejí si formulaci evaluačních kritérií.

Témata:
1. Rozlišení pojmů vnitřní a vnější evaluace.

2. Tvorba kritérií a využití možných nástrojů, časový harmonogram a zodpovědnost.

3. Sebereflexe učitelky.

4. Hodnocení podmínek vzdělávání.

5. Hodnocení výsledků vzdělávání.

6. Využití zjištěných výsledků k dalšímu plánování.

7. Zpráva z vlastního hodnocení.

Číslo akce:           55676

Lektor:                 PhDr. Zora Syslová Ph. D.

Termín:                7. 1. 2015 (středa)

Čas:                     8.00 - 15.00 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:                  660,- Kč

Cena pro ostatní:                                                                   800,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 7. 1. 2015.

Přihlašujte se nejpozději do 31. 12. 2014 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce.