Vloženo: 04.11.2014 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Praktický seminář zaměřený na interaktivní formy výuky ve vlastivědě, přírodovědě a prvouce. Jak vzbudit zájem o tyto předměty. Praktické ukázky konkrétních metod a forem práce. Bližší informace a přihlášku najdete v příloze.

Středisko služeb školám a Zařízení pro   další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, pracoviště HODONÍN,   Dobrovolského 4, 695 01 Hodonín, tel. 518 353 295, 518 344 569,   info@ssshodonin.cz, www.ssshodonin.cz

akreditace č. j.: MSMT 39381/2012-201-808

Praktické nápady do výuky vlastivědy, přírodovědy a prvouky

Praktický seminář zaměřený na interaktivní formy výuky ve vlastivědě, přírodovědě a prvouce. Jak vzbudit zájem o tyto předměty. Praktické ukázky konkrétních metod a forem práce. Způsoby, jak lze pomocí vlastivědy, přírodovědy a prvouky rozvíjet myšlení, čtenářskou gramotnost, osobnost dítěte. Hledání souvislostí a vztahů v okolním světě.

Témata:
Vlastivěda - Lidé a čas (4. a 5. ročník)

Přírodověda - Člověk a jeho zdraví (4. a 5. ročník)

Prvouka - Rozmanitost přírody (3. ročník)

Do poznámek napište, zda budete platit přes projekt "šablony".

Číslo akce:          55703

Lektor:                Mgr. Jana Žaludová

Termín:               19. 11. 2014 (středa)

Čas:                    13.00 - 17.00 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení: 600,- Kč

Cena pro ostatní:                                                    730,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 19. 11. 2014.

Přihlašujte se nejpozději do 12. 11. 2014 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce nebo použijte přihlášku na konci Informačního zpravodaje.