Vloženo: 03.03.2015 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Seminář je určen učitelům ZŠ a nižších ročníků víceletých gymnázií, kteří vyučují v diferencovaných třídách (inkluze). Součástí semináře bude také prezentace výukových materiálů.

akreditace č. j.: MSMT-29904/2014-2-706

Práce s diferencovanou třídou

Seminář je pořádán ve spolupráci se vzdělávací agenturou EDUPRAXE s. r. o. Brno.

Témata semináře:

- Inkluzívní vzdělávání jako trend v současném vzdělávání.

- Diferencovaná třída - typy žáků, jejich projevy ve vyučování, jejich potřeby a specifika práce s nimi.

- Příprava učitele na vyučování v diferencované třídě.

- Organizace vyučování v diferencované třídě, metody a formy práce - příklady dobré praxe.

- Učební pomůcky a další podpůrné materiály pro práci s diferencovanou třídou.

- Motivace žáků k diferencované práci a hodnocení diferencované práce.

- Spolupráce učitele s asistentem pedagoga.

Číslo akce:           55737

Lektor:                 Mgr. Lenka Ondráčková

Termín:                18. 3. 2015 (středa)

Čas:                     14.00 - 17.30 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:         560,- Kč

Cena pro ostatní:                                                          680,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 18. 3. 2015.

Přihlašujte se nejpozději do 11. 3. 2015 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce nebo použijte přihlášku na konci přílohy.