Vloženo: 13.02.2015 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Účastníci se seznámí s řadou pomůcek a metodických materiálů, které mohou využít při naplňování kompetencí dětí v oblasti Jazyk a řeč. Rozšíří si tak kompetence v oblasti řečové výchovy dítěte.

akreditace č. j.: MSMT-29716/2014-1-819

Pomůcky a metodické materiály ve výchově řeči

Seminář je zaměřen seznámení se s pomůckami a metodickými materiály používanými při výchově řeči. Hlavní náplní jsou konkrétní ukázky práce se souborem pomůcek pro oddíl TVP Jazyk a řeč, zaměřené na rozlišování slov ve větě, rozlišování slabik, rozlišování hlásek, cviky pro rozvíjení mluvidel. Pomůcky na zvukomalebná slova, demonstrační obrázky, co z čeho vzniká, výuková obrázková kvarteta, Brepta. Seznámení s metodickými materiály a CD výukovými programy. Nedílnou součástí semináře je i výměna zkušeností a diskuze.

Seminář je určen pro učitelky MŠ a pedagogy speciálních škol.

Číslo akce:           55746

Lektor:                 Mgr. Martina Černá

Termín:                19. 3. 2015 (čtvrtek)

Čas:                      8.00 - 11.15 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:         550,- Kč

Cena pro ostatní:                                                           670,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 19. 3. 2015.

Přihlašujte se nejpozději do 12. 3. 2015 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce nebo použijte přihlášku na konci přílohy.