Vloženo: 10.11.2014 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Na semináři získáte další nápady a inspiraci pro výuku. Bližší informace a přihlášku najdete v příloze.Nebo je pohodlnější přihlásit se prostřednictvím www.ssshodonin.cz, sekce Vzdělávací akce-přihláška. Zde je seznam všech připravovaných akcí, které pořádáme a které průběžně doplňujeme. Po kliknutí na název se Vám rozbalí bližší informace. Zde je možné se i přihlašovat on-line a hned se přesvědčit, že Vaše přihláška přišla a jste zařazena (kliknutím na řádek s počtem přihlášených účastníků). Vyhnete se tak případu, že je už seminář obsazen.

akreditace č. j.: MSMT-1903/2014-1-159

Moderní aktivizační metody ve výuce 1. stupně ZŠ  -  II.

Pokračovací program je opět postavený na konstruktivistické pedagogice a zaměří se na učitelovy nástroje k aktivizaci žáka, hlavně ve spojení s žákovou prací s textem. Bude se pracovat s tématy napříč aprobačním spektrem (některá témata si účastníci přímo vyzkouší, některá další lektor popíše a okomentuje, bude uvádět příklady z praxe i dalších učitelů).

- Alderferova motivační pyramida

- Kostka - téma Státní svátek

- Skládankové učení - téma Obyvatelé lesa

- Diamant - téma Škola

- Učební styly žáka - práce s dotazníkem: co žáci upřednostňují, které metody a postupy jim vyhovují
- Čtyři rohy a extrém - téma Jak poznáme dobrého čtenáře

- Učíme se navzájem - téma: Přemyslovci

- Párové čtení - téma Maťo a Klinček sekají led

Číslo akce:           55713

Lektor:                 Mgr. Jana Smrčková

Termín:                2. 12. 2014 (úterý)

Čas:                     14.00 - 18.00 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:                 600,- Kč

Cena pro ostatní:                                                                  730,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 2. 12. 2014.

Přihlašujte se nejpozději do 25. 11. 2014 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce nebo použijte přihlášku.