Vloženo: 10.09.2014 Autor: old Michal Slezák / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

z důvodu velkého zájmu o loňský seminář nabízím další termín této oblíbené lektorky.

akce č.: 3921
kdy: 8. 10. 2014, 8 - 12,30h
kde: vyškovské pracoviště SSŠ Brno, Brněnská 7, 682 01 Vyškov (budova DDM vedle AN)
cílová skupina: vyučující angličtiny II. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků G
lektorka: Mgr. Sylvie Doláková
kurzovné: 700,-
Účastníci obdrží certifikát o absolvování kurzu

OBSAH:
Tematicky uspořádané hodiny naučí učitele, jak s minimálním zasahováním do procesu dosáhnout hodiny, kdy jsou žáci zaujati daným úkolem, na kterém pracují individuálně či ve skupinách a učí se prezentovat výsledky své práce.
Využitím běžně dostupných materiálů, například těch, které mají k dispozici v učebnicích, ale hlavně jejich jednoduchou adaptací a dalším zpracováním umožní žákům lépe a důkladněji procvičit dané učivo.
Aktivity jsou zaměřené na nenásilné procvičování textu, upevňování frází, porozumění obsahu sdělení i vlastní produkci anglického textu, k zapamatování slovní zásoby i frází, ke smysluplné reprodukci textu i vytváření nových řečových struktur.

Kurz je doplněn mnoha dalšími podpůrnými materiály a také návody, jak jednoduše připravit hodinu, při které si žáci nebudou připadat jako nezúčastnění diváci.

Zájemce prosím o zaslání přihlášky na e-mailovou  adresu a to do 30. 9. 2014.

Ing. Michal Slezák

Středisko služeb školám a Zař. pro další
vzdělávání pedagogických pracovníků Brno

Hybešova 15, 602 00 Brno