Vloženo: 15.12.2014 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Bližší informace a přihlášku najdete v příloze.Nebo je pohodlnější přihlásit se prostřednictvím www.ssshodonin.cz, sekce Vzdělávací akce-přihláška. Zde je seznam všech připravovaných akcí, které pořádáme a které průběžně doplňujeme. Po kliknutí na název se Vám rozbalí bližší informace.

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, pracoviště HODONÍN, Dobrovolského 4, 695 01 Hodonín, tel. 518 353 295, 518 344 569, info@ssshodonin.cz, www.ssshodonin.cz

akreditace č. j.: MSMT-29716/2014-1-819

Celoroční hry a projekty ve ŠD, ŠK a v zájmovém vzdělávání

Účastníci se seznámí s postupem, jak společně sestavit uspořádaný celek pestré nabídky nejrůznějších aktivit propojených motivačními prvky, které lze vyzkoušet společně s dětmi mladšího školního věku v průběhu jednoho roku.

1. Metodické pokyny.

• Úvodní popis celoroční hry.

• Název a stručná anotace celoroční hry.

• Motivační prvky.

• Členění.

• Cíle hry.

• Cílová skupina.

• Vzdělávací obsah.

• Realizace a hodnocení (klady, zápory a další doporučení).

• Materiálně technické zabezpečení hry.

2. Motivační příběh.

3. Volnočasové projekty.

4. Tematické členění hry.

5. Výběr a nabídka činností – vzdělávací obsah.

6. Vlastní tvorba celoroční hry.

7. Prezentace vlastní celoroční hry.

Číslo akce:           55748

Lektor:                 Naděžda Kalábová

Termín:                16. 1. 2015 (pátek)

Čas:                     9.00 - 13.30 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:                  640,- Kč

Cena pro ostatní:                                                                   780,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 16. 1. 2015.

Přihlašujte se nejpozději do 11. 1. 2015 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce.