Vloženo: 13.02.2015 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Účastníci semináře se seznámí s možnostmi, jak efektivně využívat písně a muzikály v hodinách anglického jazyka.

akreditace č. j.: MSMT-1903/2014-1-159

Angličtina – Efektivní využití písní a muzikálů při učení a opakování

Využití písní ve výuce jazyka má hned několik kladů. Písně jsou zdrojem autentického jazyka, osvojení textů vede k fixaci jednotlivých jazykových struktur a v neposlední řadě má využití písní kladný vliv na motivaci studentů.

Seminář seznámí účastníky s možnostmi využití hudby a písní v hodinách anglického jazyka:
• výběr písní/skladeb,
• práce s mezerami v textu písně,
• určování správného pořadí řádků textu písně,
• opravy míst v textu, kde byly provedeny změny oproti originálu,
• predikce,
• sestavení nového textu písně,
• personalizace,
• práce s emocemi vyvolanými písní/skladbou.

Číslo akce:           55778

Lektor:                 Mgr. Jaroslav Suchý

Termín:                3. 3. 2015 (úterý)

Čas:                      14.00 - 17.15 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:          550,- Kč

Cena pro ostatní:                                                           670,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 3. 3. 2015.

Přihlašujte se nejpozději do 24. 2. 2015 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce nebo použijte přihlášku na konci Informačního zpravodaje.