Vloženo: 01.04.2016 Autor: Monika Součková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Anotace semináře podle úpravy platné v roce 2016 Novela zákona o pedagogických pracovnících, která doplnila odbronou kvalifikaci učitelů na ZŠ, SŠ, konzervatoří, VOŠ, pedagogů volného času. Nejdůležitější změnou je modifikace uzavírání pracovních poměrů na dobu určitou s pedagogickými pracovníky. Problematika bude vysvětlena na příkladech, které ředitelé obvykle řeší. Společné vzdělávání - vyhláška č. 27 Sb., o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných. Poskytnuty budou základní informace, které vyplývají z právní úpravy oblasti dané školským zákonem a v podrobnostech rozvedené v prováděcí vyhlášce.

Lektorka: JUDr. Hana Poláková

Termín: 8. 4. 2016 - přihlášky do 1. 4. 2016

Termín: 13. 4. 2016 - přihlášky do 4. 4. 2016

Jedná se o dva termíny stejné akce.

Cena : 800Kč

Kontaktní osoba: PhDr. Jarmila Smetanová, smetanova@sssbrno.cz, tel. 543 426 044