Vloženo: 12.10.2015 Autor: Ivana Suchánková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Otevírá se zde možnost čerpat finance na DVPP v rámci výzvy 57, šablony č. 2 Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků ZŠ z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Jedná se o 4 hod seminář, zaměřený na rozvoj znalostí a dovedností v oblasti práce s technickými materiály, pod vedením lektora. Seminář proběhne v dílně na SSŠ Brno, Hybešova 15.
Výrobek: Drátěná těžítka a zápichy do květináčů
Obsah semináře
1. Seznámení s materiály, které se budou při výrobě používat
2. Metodický postup při výrobě svícnu z drátu
Cíle semináře
Znalosti a dovednosti účastníků získané na vzdělávacím kurzu bude moci učitel využít ve výuce na 1. stupni ZŠ. Dalším cílem je vyrobit si svícen jako ukázku pro práci s žáky.