Vloženo: 23.09.2014 Autor: Ivana Suchánková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno nabízí Konverzační kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím pro středně pokročilé, který je určen pro zájemce z řad pedagogů všech typů škol, zejména pro jazykově neaprobované učitele, kteří s jazykem přicházejí do styku při suplování, ale i pro obecnou potřebu.

Obsah:

Konverzační kurz otevřeme jako jednoroční kurz, jehož absolventi však budou moci pokračovat v dalším školním roce v kurzu pokročilejším. Kurz je určen pro zájemce z řad pedagogů všech typů škol, zejména pro jazykově neaprobované učitele, kteří s jazykem přicházejí do styku při suplování, ale i pro obecnou potřebu. Vstupní znalostní úroveň účastníků se předpokládá „mírně pokročilí“- A2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Určeno komu:

pro aprobované ale i pro jazykově neaprobované učitele, kteří s jazykem přicházejí do styku při suplování, ale i pro obecnou potřebu a ostatní zájemce

Číslo akce:

Číslo akreditace: