Vloženo: 07.03.2018 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Pro velký zájem opakujeme vzdělávací program se zkušenou paní lektorkou. Je určen pro pedagogické pracovníky z mateřských škol.Hlavním tématem semináře budou Úpravy RVP pro PV. Seminář je veden převážně informačně-konzultační formou. Po představení všech změn budou účastníci seznámeni s postupem, jak je zapracovat do ŠVP. Dále se dozví, jaký dopad budou mít tyto změny na organizaci pedagogického procesu a na řízení mateřské školy. Velký prostor bude poskytnut pro diskuzi nejasností a možností řešení problémů.

Číslo akce:

AK01787

Stav kurzu:

Vyhlášený

Název pro certifikát:

Jak si inovovat či vylepšit svůj ŠVP

Kategorie:

• Mateřské školy - předškolní výchova

Lektoři:

• Mgr. Hana Splavcová

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Určeno:

Vzdělávací seminář je určen pedagogickým pracovníkům z mateřských škol.

Místo konání:

SSŠ Hybešova 15, Brno