Vloženo: 23.07.2020 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Cílem semináře je objasnit aktuální legislativu pro tvorbu a užití FKSP a její praktické využití ve školách a školských zařízeních. Seminář je komplexně zaměřen na správné obsahové čerpání fondu, na specifikaci cílových skupin pro čerpání fondu a správné administrativní kroky při užití rozpočtu fondu.

Fond Kulturních a Sociálních Potřeb od A do Z

Účastníci získají komplexní informace z oblasti FKSP (od legislativy přes směrnice až ke kontrolnímu systému), budou informováni o nejčastěji se vyskytujících chybách a problémech spojených s tvorbou a čerpáním FKSP.

Cílem semináře je objasnit  legislativu pro tvorbu a užití FKSP a její praktické využití ve školách a školských zařízeních. Seminář je komplexně zaměřen na správné obsahové čerpání fondu, na specifikaci cílových skupin pro čerpání fondu a správné administrativní kroky při užití rozpočtu fondu.

Obsah semináře:

Právní předpisy upravující problematiku FKSP  * Tvorba FKSP  * Hospodaření s FKSP - Čerpání fondu * Aktuality ke dni konání semináře

Číslo akce:

AK03404

Stav kurzu:

Vyhlášený

Název :

FKSP od A do Z

Lektor:

• Ing. Petra Schwarzová

lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., MBA Managment ve školství, ředitelka gymnázia

Odpovídá: