Vloženo: 07.07.2017 Autor: Michal Slezák / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Středisko služeb školám Brno nabízí zajímavý vzdělávací program formou jednodenního semináře s názvem:

Proč, co a jak s RVP PV? Jak na úpravy ŠVP podle změny RVP PV.

Datum konání: 19. září 2017.

Čas konání: 9.00-15.00.

Místo konání: Brno, Hybešova 15.

Počet hodin: 8.

Lektor: Mgr. Hana Splavcová.

Organizační garant: Jana Daňková.

Kurzovné: 700 Kč.

Stručný obsah: Vzdělávací program je určen pedagogickým pracovníkům z mateřských škol. Reaguje na změny v RVP PV. Seminář je veden převážně informačně-konzultační formou. Po představení všech změn jsou účastníci seznámeni s postupem, jak je zapracovat do ŠVP. Dále se dozví, jaký dopad budou mít tyto změny na organizaci pedagogického procesu a na řízení mateřské školy. Velký prostor bude poskytnut pro diskuzi nejasností a možností řešení problémů.

Přihlášky prosím posílejte na e-mail: dankova@sssbrno.cz.