Vloženo: 11.09.2012 Autor: Lucien Rozprým / Oddělení vzdělávání

nabídka metodiky pro předškolní vzdělávání

Vážené paní ředitelky, vážené paní učitelky, vážení kolegové,

pokud jste tento mail otevřeli – vítejte.

Krátce a stručně - Včelička je nejucelenější a metodicky nejpropracovanější pomocník předškolního pedagoga. Rozvoj dítěte na komplexní úrovni a bez komerční reklamy je stále naší prioritou a stále více děkovných dopisů od Vás i od rodičů potvrzuje to, co už dávno víme – Včelička je nejlepší.
Jestli se tedy někdo ptá, proč zrovna Včelička – odpovídáme po pravdě: Aby na konci byla jednička!

Počet spokojených odběratelů se i bez sebemenší reklamy a inzerce postupně zvyšuje. Děti, které se Včeličkou ve školce pracují, dosahují na prvním stupni očekávaných úspěchů.
Proto neváhejte a přidejte se. Včelička je navíc levná a jejím vedlejším přínosem je lepší možnost názorné a vhodné komunikace mezi rodičem a pedagogem, která je základem úspěšné spolupráce při výchově a vzdělávání dítěte právě v předškolním věku, protože mateřská škola sice zmůže mnohé, ale ne vše.

A poslední nejdůležitější argument? Děti Včelička baví.

Objednat Včeličku si můžete přes objednávkový formulář zde: http://www.vcelicka.cz/objednavka.php

Nebo zavolejte na  732 835 750  a objednejte si Včeličku telefonicky.

Děkujeme za pozornost a přejeme Vám šťastný nový školní rok a spokojené děti i rodiče. Nově naleznete Včeličku na Facebooku - přidejte se k nám:)

V úctě

Vladimír Tesař