Vloženo: 15.01.2016 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Preventivní program, který řeší problematiku Poruch příjmu potravy.

Preventivní program společnosti Eduteam řeší problematiku Poruch příjmu potravy. Ze statistických dat je patrné, že je nezbytné se této problematice průběžně věnovat. Aktuální čísla hovoří následovně – 90 000 mladých lidí trpí těmito poruchami, které až v 10% případů končí smrtí. Téma je tedy více než aktuální…

Videoanotace semináře

Připravený preventivní program byl ralizován již na desítkách škol s velkým úspěchem (reference). Program je určen pro žáky základních i středních škol. Zvolena je moderní formu komunikace se studenty a zpětná vazba ukazuje, že mnohé je pro žáky nové a zvolená forma jim pomáhá řadu věcí pochopit.

Své zkušenosti získáváme dlouhodobým vzděláváním pedagogů i studentů.

Pro lepší motivaci studentů a žáků jsme se spojili s populárním projektem MISS Junior, který je patronem celého projektu.

Kontakt:

Mgr.Jiří Havlík
Eduteam - centrum celoživotního vzdělávání z.s.

GSM: (+420) 777 002 379

Email:  jiri.havlik@eduteam.cz