Vloženo: 10.02.2020 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Akreditovaný kurz určený pro učitele středních škol a 2. stupňů základních škol. Zaměřuje se na péči o duševní zdraví, předcházení syndromu vyhoření, psychohygienu, relaxaci metodou všímavosti (mindfulness), ale také na komunikaci o duševním zdraví ve třídě i s jednotlivcem, nejčastější diagnózy u dětí a mladistvých a další.

Jedná se o akreditovaný kurz určený pro učitele středních škol a 2. stupňů základních škol. Zaměřuje se na péči o duševní zdraví, předcházení syndromu vyhoření, psychohygienu, relaxaci metodou všímavosti (mindfulness), ale také na komunikaci o duševním zdraví ve třídě i s jednotlivcem, nejčastější diagnózy u dětí a mladistvých a další. Kurz je rozdělen do 2 dní, mezi nimiž je měsíční pauza.

Kurz pořádáme jako otevřený pro učitele z různých škol, ale také na klíč pro jednotlivé školy. Pro více informací připojuji do přílohy nabídku, ve které najdete obsah kurzu, specifikaci otevřeného kurzu i kurzu na klíč.

Kontakt:

Daniela Syrovátková (koordinátorka programu pro učitele)

e-mail: daniela.syr@nevypustdusi.cz ,