Vloženo: 17.09.2012 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli.

Soutěž Zlatý oříšek je určena všem talentovaným a šikovným dětem a jejím posláním je ukázat na konkrétních příkladech, že má smysl intenzivně studovat a o něco smysluplného se snažit. Laureátem se může stát každý chlapec nebo děvče od 6 do 15 let, ale také kolektiv dětí s nejstarším členem mladším 15 let, který v daném roce vytvoří nebo učiní něco mimořádného v kterémkoliv oboru. Soutěž Zlatý oříšek nemá kategorie. Záměrně vedle sebe stavíme úspěšné děti z nejrůznějších oborů, např.: umění, sportu, ekologie, mineralogie, fyziky, v jazykových schopnostech a dovednostech, v chovatelství, literatuře atd. Uzávěrka přihlášek letošního ročníku je 10. října 2012.

Další informace o soutěži Zlatý oříšek naleznete jednak v přiloženém dopise pro ředitele škol a také na internetových stránkách www.zlatyorisek.cz.

Děkuji.
S pozdravem,

Mgr. Jiří Kotmel
organizátor projektu