Vloženo: 31.01.2012 Autor: Miroslav Marek / Odbor školství JMK

Rada Města Ždánic vyhlašuje  konkursní řízení na místo :

ředitel Domu dětí a mládeže, Ždánice, okres Hodonín, Sokolská 525, Ždánice

s místy výkonu práce Ždánice, základna Haluzice v k.ú. Mouchnice, Dambořice, Čejč, Lovčice, Násedlovice.

Předpoklady a požadavky

Předpoklady pro výkon činností ředitele školy nebo školského zařízení jsou dány ustanovením §3 a5 (popřípadě ustanovením § 32a) zák. 563/2044,  zákona o pedagogických pracovnících, v platném znění:

-     plná způsobilost k právním úkonům,

-     odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost, kterou bude vykonávat,

-     bezúhonnost

-     zdravotní způsobilost,

-     prokázání znalosti českého jazyka; prokázání se nevyžaduje u fyzické osoby, která bude působit ve škole s jiným vyučovacím jazykem než českým, nebo která úspěšně vykonala maturitní zkoušku z českého jazyka a literatury, nebo která vyučuje cizí jazyk nebo konverzaci v cizím jazyce,

-     získání praxe spočívající ve výkonu přímé pedagogické činnosti nebo v činnosti, pro kterou jsou potřebné znalosti stejného nebo obdobného zaměření, nebo v řídící činnosti nebo v činnosti ve výzkumu a vývoji v délce nejméně 4 roky ( ředitel školského zařízení)

Požadavky:

-          znalost německého nebo anglického jazyka (další světový jazyk výhodou)

-          znalost problematiky organizace a řízení ve školství a příslušných předpisů

-          kreativní, flexibilní a dynamická osobnost

-          organizační a komunikační dovednosti

-          schopnost analyticky a koncepčně myslet

-          schopnost samostatné práce

-          ochota se dále vzdělávat, práce v týmu

-          dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)

-          řidičský průkaz skupiny B (aktivně)

-          prokázání organizačních zkušeností s vedením kolektivu dětí – organizování akcí, vedení kroužků

Platové podmínky:    se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.

Termín nástupu:       možný od 1.4. 2012

Náležitosti přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), telefonní spojení, datum a podpis.

K přihlášce připojte:

• strukturovaný profesní životopis
  • originál výpisu z  evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
  • originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • vysvědčení o státní závěrečné zkoušce nebo dodatek k diplomu (vysvědčení nebo dodatek nemusí být ověřováno)
  • souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Písemné přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu Město Ždánice, Městečko 787, 696 32 Ždánice nebo předejte na podatelně úřadu, nejpozději

do čtvrtka 16. února 2012 do 12.00 hod.

Obálku označte heslem KONKURS  NEOTVÍRAT ! , kontaktní pracovník – tajemník MěÚ Ždánice, tel. 518 697 056.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto konkursní řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Ve Ždánicích  26.1. 2012

Ing. Iva Stafová