Vloženo: 05.11.2012 Autor: Jana Heřmanová / Projekt - Mládež v akci na krajské úrovni

Veronika Šándorová pracuje jako dobrovolnice ve Středisku volného času Ivančice v rámci projektu Mládež v akci v Jihomoravském kraji. Od září letošního roku do února příštího roku bude spolupracovat na přípravách, organizaci a realizaci aktivit pro děti, mládež i dospělé. Dále se bude podílet na organizování seminářů, setkání a prezentacích pro veřejnost, školy i návštěvníky klubů mládeže. Veronika o sobě napsala několik informací.

Volám sa Veronika Šándorová mám 25 rokov a pochádzam zo Slovenska. Na Slovensku som študovala odbor Geografia v regionálnom rozvoji na Fakulte príodných vied Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.

Medzi moje koníčky patrí cestovanie, literatúra, čítanie kníh a sledovanie TV a prechádzky po prírode. Rada jazdím na bicykli, mám rada jazdu na kolieskových korčuliach, ale na prvom mieste čo sa týka mojich koníčkov je vysokohorská turistika. Keď som na tých holých skalách a pozriem sa dolu mám zrazu celý svet ako na dlani.

Momentálne pracujem ako dobrovoľníčka v Středisku voľného času v Ivančiciach. Prišla som sem cez projekt Európska dobrovoľnícka služba na pol roka. Som tu ešte len dva týždne, ale už po troch dňoch som si uvedomila, že som sa rozhodla správne, keď som sem prišla. Ľudia sú tu veľmi príjemní a milí. Chcela by som tu získať nové skúsenosti, naučiť sa veľa nových vecí, zoznámiť sa s novými ľuďmi a chcela by som si tu taktiež nájsť nových priateľov. S prácou v takomto zariadení mám už nejaké skúsenosti, keďže som bola pol roka na absolvenstskej praxi v podobnom zariadení.

Dúfam, že sa mi tu bude aj naďalej páčiť a budem odchádzať domov s novými skúsenosťami a poznatkami.