Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace

Seminář Komunikační dovednosti - videotrénink interakcí je teoretickým vstupem do problematiky využití videa jako zpětné vazby při vedení vyučovací hodiny. Kurzy vede videotrenérka Dana Šmerdová, která v rámci svého doktorandského studia vede semináře  videotréninku  na Masarykově univerzitě  v Brně.  Toto vzdělávání je pro pedagogy středních škol bezplatné, protože je součásti projektu Cesta rozvoje středních škol v Jihomoravském kraji, který je financován převážně z Evropských fondů.

Pokud budou mít učitelé zájem o tuto metodu v praxi,  mají možnost opět zdarma využít služeb videotrenéra , který je navštíví přímo v hodině. Analýzu videonahrávky provádí videotrenér pouze s vyučujícím dané hodiny.