Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace
POMOŽME DĚTEM Z RASPENAVY

Známe Raspenavu a především pak tamní mateřskou  školu z prací malých výtvarníků, kteří se již řadu let a vesměs velmi úspěšně zapojují do několika námi vyhlašovaných celostátních dětských výtvarných soutěží, které probíhají v rámci projektu Děti malují pro Konto BARIÉRY /pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje/ a výtvarného projektu Příroda kolem nás /pod záštitou výboru pro životní prostředí Senátu Parlamentu ČR/. V televizním zpravodajství jsme slyšeli o téměř zničené raspenavské školce, totéž jsme si přečetli v tisku a viděli i na webových stránkách raspenavské školy.

Raspenava je jedním z míst, které bylo velmi zasaženo povodní v minulých dnech a tamní mateřská škola byla značně poničena. V objektu mateřské školy dosahovala voda až do výšky 130 cm. Zničila veškeré vybavení a odnesla celou jednu stěnu. V současné době nemůže mateřská škola v tomto objektu fungovat.

Obracíme se na všechny s výzvou k materiální i finanční pomoci dětem z mateřské i základní školy v Raspenavě ve Frýdlantském výběžku na Liberecku.
S vyhlášením dalšího ročníku celostátního výtvarného projektu Děti malují pro Konto BARIĚRY Vás vyzýváme POMOŽME DĚTEM Z RASPENAVY.

Pokud chcete pomoci, pak jsou pro Vás uvedeny tyto kontakty:
Základní škola a Mateřská škola Raspenava
Fučíkova 430
463 61  Raspenava

telefon 482 319 003,482 341 030
mobil 777 977 657
e-mail: skola@skolaraspenava.net

Za spolupráci Vám děkuje Dům dětí a mládeže Šumná, 671 02 Šumná 124, vyhlašovatel celostátního dětského výtvarného projektu Děti malují pro Konto BARIÉRY.